Xhami i laminuar i autorizuar nga Dupont SGP

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Informacioni bazë

DuPont Sentry Glass Plus (SGP) është i përbërë nga një përbërje e fortë plastike ndërshtresore që është e laminuar midis dy shtresave të xhamit të kalitur.Ai zgjeron performancën e xhamit të laminuar përtej teknologjive aktuale pasi shtresa e ndërsjellë ofron pesë herë më shumë forcë ndaj këputjes dhe 100 herë ngurtësi të shtresës më të zakonshme PVB.

Veçori

SGP (SentryGlas Plus) është një jon-polimer i esterit të etilenit dhe acidit metil.Ai ofron më shumë përparësi në përdorimin e SGP si një material ndërshtresor
SGP ofron pesë herë forcën e këputjes dhe 100 herë ngurtësinë e ndërshtresës konvencionale PVB
Qëndrueshmëri më e mirë / jetëgjatësi e gjatë në temperatura të larta
Moti i shkëlqyeshëm dhe stabiliteti i skajit

Çfarë e bën ndërshtresën SGP kaq të veçantë?
A. Siguri më e madhe nga kërcënimet si moti i keq
B. Mund të përballojë kërkesat e performancës së shpërthimit të bombës
C. Qëndrueshmëri më e madhe në temperatura të ngritura
D. Mbajtja e fragmenteve
E. Më e hollë dhe më e lehtë se PVB

Shfaqja e produktit

xham i laminuar qelqi i temperuar63 sgp-xhami i laminuar-1 xham i laminuar qelqi i temperuar69
pa emër mmexport1591075117153 mmexport1591075140223

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    Kategoritë e produkteve