Xhami i sigurisë së dhomës së dushit

 • Xham sigurie për dhomën e dushit

  Xham sigurie për dhomën e dushit

  Informacioni bazë Xhami inteligjent i kalitur i dushit: Kontrolloni më lehtë privatësinë tuaj Që tani e tutje, gjithçka që duhet është një lëvizje e lehtë e një çelësi për t'i bërë dyert tuaja transparente të dushit të errët.Teknologjia e xhamit inteligjent është përfshirë në produktet tona për t'ju ndihmuar të ndryshoni pamjen e tyre sipas kërkesës.Nëse dëshironi të fshiheni nga sytë kureshtarë ose të bëni më shumë dritë të hyjë, ju duhet vetëm të shtypni atë buton.Me xhamin tonë të kalitur për muret dhe dyert e dushit, privatësia juaj mbrohet gjithmonë!Jeni në kërkim të xhamit për të kompaktuar...
 • Xham i pastër/me hekur të ulët për dhomën e dushit

  Xham i pastër/me hekur të ulët për dhomën e dushit

  Informacioni bazë Le ta pranojmë, një derë dushi nuk është thjesht një derë dushi, është një zgjedhje stilistike që vendos tonin për pamjen dhe ndjesinë e të gjithë banjës tuaj.Është artikulli i vetëm më i madh në banjën tuaj dhe sendi që tërheq më shumë vëmendjen.Jo vetëm kaq, por gjithashtu duhet të funksionojë siç duhet.(Ne do të flasim për këtë në një minutë.) Këtu në Yongyu Glass, ne e dimë se çfarë lloj ndikimi mund të ketë një derë dushi ose një kabinet.Ne gjithashtu e dimë se zgjedhja e stilit, teksturës dhe ...
 • Xham i zgjuar (xhami i kontrollit të dritës)

  Xham i zgjuar (xhami i kontrollit të dritës)

  Xhami i zgjuar, i quajtur gjithashtu xhami i kontrollit të dritës, xhami i ndërrueshëm ose xhami i privatësisë, po ndihmon në përcaktimin e industrive arkitekturore, automobilave, të brendshme dhe të dizajnit të produkteve.
  Trashësia: Për porosi
  Madhësitë e zakonshme: Për porosi
  Fjalë kyçe: Për porosi
  MOQ: 1 copë
  Aplikimi: Ndarëse, dush, ballkon, dritare etj
  Koha e dorëzimit: dy javë
 • Xham i zgjuar / Xham PDLC

  Xham i zgjuar / Xham PDLC

  Xhami i zgjuar, i quajtur edhe Xhami i Privatësisë së Ndërrueshme, është një zgjidhje kaq e gjithanshme.Ekzistojnë dy lloje të xhamit inteligjent, njëri kontrollohet nga elektronik, tjetri nga dielli.
 • Xham i ngjyrosur/i ngrirë për dhomën e dushit

  Xham i ngjyrosur/i ngrirë për dhomën e dushit

  Informacioni bazë Xhami i ngjyrosur i lyer Pavarësisht nëse zgjidhni xhami të lyer për dritare, rafte ose tavolina, përdorimi i xhamit të kalbur është gjithmonë një opsion.Ky gotë është i fortë dhe ka më pak gjasa të thyhet pas goditjes.Xhami shfaqet njësoj si xhamat tradicionalë, duke e bërë atë një përzgjedhje të shkëlqyeshme për ata që dëshirojnë pak siguri pa ndryshuar pamjen e një xhami në proces.Hidhini një sy përzgjedhjes së gjerë të opsioneve të trashësisë dhe ngjyrës së Yongyu Glass për të filluar zgjedhjen e p...