Fabrika dhe prodhuesit e Sistemeve të Xhamit të Sheshit të Akullit në Kinë |Yongyu

Sistemet e xhamit të sheshit të akullit

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Informacioni bazë

Yongyu Glass, shitësi anëtar i Shoqatës së Sheshit të Akullit të SHBA-së, ka eksportuar produkte qelqi të kaltuar 1/2” dhe 5/8” të miratuara nga SGCC në industrinë e sheshit të akullit në SHBA. Ne eksportojmë xhami të kalitur me cilësi të lartë dhe me çmim të arsyeshëm produkteve për klientët tanë dhe ndajmë fitimet nga tregtia.

Përparësi të tjera

Sistemi i xhamit të sheshit të kalitur në akull përdoret jashtëzakonisht për të mbrojtur audiencën pas tij.Sistemet e xhamit të sheshit të akullit të kalitur shërbejnë për disa qëllime, duke përfshirë:

1) Mbrojtja e spektatorëve nga goditjet me goditje të linjës që fluturojnë drejt tyre, të cilat mund të shkaktojnë lëndime të rënda, nëse jo fatale, për të mos përmendur mbrojtjen e pronarëve të arenës nga paditë që vijnë nga lëndimet;
2) Sigurimi që loja të jetë e pandërprerë duke e mbajtur topin brenda sheshit dhe në lojë;
Mbrojtja e lojtarëve dhe tifozëve nga njëri-tjetri dhe parandalimi i grindjeve fizike mes tyre gjatë lojërave shumë emocionale;dhe
3) Izolimi i arenës duke mbajtur ajrin e ftohtë në shesh patinazhi (veçanërisht i dobishëm gjatë përmbytjeve dhe vendosjes).

Shfaqja e produktit

15 mm-xham i kalitur-SGCC shesh patinazhi-sgcc-xhami i temperuar SGCC-xham i rrëmbyer
Shesh patinazhi Yongyu-xhami-xhami i kalitur-xhami-akulli shesh patinazhi-qelqi i temperuar sistem akulli-xhami

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    Kategoritë e produkteve