Fabrika dhe prodhuesit e qelqit të lyer dhe qeramike të Kinës dhe prodhuesit e qelqit të lyer dhe qeramikës |Yongyu

Xhami i lyer dhe qeramike dhe i mbuluar me brymë me profil të ulët E/xham kanali U

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Informacioni bazë

Xhami i lyer i profilit U është xhami me ngjyrë i cili redukton transmetimet vizuale dhe rrezatuese.
Xhami i lyer pothuajse gjithmonë kërkon trajtim termik për të reduktuar stresin dhe thyerjen e mundshme termike dhe tenton të rirrezatojë nxehtësinë e përthithur.
Produktet tona të xhamit të lyer me profil U vijnë në një gamë ngjyrash dhe janë të renditura sipas transmetimit të dritës.Rekomandohet që të porosisni mostra aktuale të xhamit për paraqitjen e vërtetë të ngjyrave.

Furrat me ngjyrë qeramike shkrihen në 650 gradë Celsius në pjesën e pasme, në pjesën e brendshme të xhamit të profilit U duke siguruar një përfundim të fortë, të qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve.E disponueshme në një gamë të gjerë ngjyrash duke përfshirë një pamje shumëngjyrëshe jashtëzakonisht të qëndrueshme.

Xham i profilit U i ngrirëXhami i profilit U i mbuluar me brymë jep më shumë estetikë që përhap dritën dhe me brymë.Aplikohet një shtresë mbrojtëse për të reduktuar gjurmët e gishtërinjve.Ka dy mënyra për të marrë efektin e ngrirë për xhamin e profilit U: me rërë dhe të etched me acid. Xhami me profil të ulët E UXhami me emetim të ulët E ose me emetim të ulët u krijua për të minimizuar sasinë e dritës infra të kuqe dhe ultravjollcë që kalon përmes xhamit tuaj, pa minimizuar sasinë e dritës që hyn në shtëpinë tuaj.Dritaret prej xhami të ulët E kanë një shtresë të hollë mikroskopike që është transparente dhe reflekton nxehtësinë.Veshja është edhe më e hollë se flokët e njeriut!Veshjet Low-E mbajnë temperaturën në shtëpinë tuaj të qëndrueshme duke reflektuar temperaturat e brendshme brenda.

Ne futëm teknologjinë e veshjes Low-e në linjën tonë të prodhimit të xhamit të profilit U për të ofruar një gamë më të gjerë aplikimesh për xhamin e profilit U.

Aplikacion

ulët-e-2 lyer-2

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni