Na kontaktoni

Qinhuangdao Yongyu Glass Products Co., Ltd.

Adresë

Zona e Industrisë Veriore, Distrikti Haigang, Qinhuangdao, Hebei, Kinë

Telefoni

0086-400-089-8280

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

e shtunë,E diel: Mbyllur

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni