Fabrika dhe prodhuesit kryesorë të produkteve dhe specifikimeve të Kinës |Yongyu

Produktet kryesore dhe Specifikimi

Përshkrim i shkurtër:

Kryesisht ne jemi të mirë në:
1) Xhami i kanalit U të sigurisë
2) Xham i lakuar i kalitur dhe xhami i lakuar i laminuar;
3) Xhami sigurie me madhësi Jumbo
4) Xhami i kalitur me ngjyrë bronzi, gri të hapur, gri të errët
5) Xhami i kalitur me trashësi 12/15/19 mm, i pastër ose ultra i qartë
6) Xhami inteligjent PDLC/SPD me performancë të lartë
7) Xham i laminuar SGP i autorizuar nga Dupont


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Produktet kryesore dhe Specifikimi

 

1)Xham sigurie të sheshtë/të lakuar

Specifikimi i IGU është i ngjashëm me produktet e xhamit të kalitur të sheshtë/të lakuar.

Produktet

Trashësia (mm)

Gjerësia/harku L (mm)

Lartësia (mm)

Min.Rrezja (mm)

Kodi i makinës

Xhami i rrafshët

4-19

3250

13000

T-1

Xham i sheshtë i laminuar

I kalitur: 4,76-85

3100

13000

L-1

Pjekja: 6,38-13,80

3100

4280

L-2

Xham i lakuar i kalitur

6-15

2440

12500

1200

CT-1

6-15

2100

3250

900

CT-2

6-15

2400

4800

1500

CT-3

6-15

3600

2400

1500

CT-4

6-15

1150

2400

500

CT-4

 

 

图片2

2)Xhami U kanal

 

Seria e xhamit me kanal U

Seria K60

Xhami i kanalit LABER

P23/60/7

P26/60/7

P33/60/7

Gjerësia e fytyrës (W) (mm)

232 mm

262 mm

331 mm

Gjerësia e fytyrës (W) inç

9-1/8"

10-5/16"

13-1/32"

Lartësia e fllanxhave (H) (mm)

60 mm

60 mm

60 mm

Lartësia e fllanxhës (H) (inç)

2-3/8"

2-3/8"

2-3/8"

Trashësia (T) ((mm)

7 mm

7 mm

7 mm

Trashësia e xhamit (T) (inç)

.28"

.28"

.28"

Gjatësia maksimale (L) (mm)

7000 mm

7000 mm

7000 mm

Gjatësia maksimale (L) (inç)

276"

276"

276"

Pesha KG/m²

25.43

24.5

23.43

Pesha (me një shtresë) lbs/sq ft.

5.21

5.02

4.8

 图片3

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni