Лист за цени за Кина 13,8 мм рамно/закривено декоративно калено безбедносно стакло ламинирано стакло

Краток опис:


Детали за производот

Ознаки на производи

Со добар бизнис кредит, одлична услуга по продажбата и модерни производствени капацитети, заработивме одлична репутација меѓу нашите клиенти ширум светот за ценовниот лист за Кина 13,8 мм рамно/закривено декоративно калено безбедносно стакло, како водечко производство и извозник, уживаме добра репутација на меѓународните пазари, особено во Америка и Европа, поради нашиот врвен квалитет и разумни цени.
Со добар бизнис кредит, одлична услуга по продажбата и модерни производствени капацитети, заработивме одлична репутација меѓу нашите клиенти ширум светот заЧајно стакло, Пловечко стакло, До денес, имаме клиенти од целиот свет, вклучувајќи ги САД, Русија, Шпанија, Италија, Сингапур, Малезија, Тајланд, Полска, Иран и Ирак.Мисијата на нашата компанија е да обезбеди производи со највисок квалитет со најдобра цена.Со нетрпение очекуваме да работиме со вас!

Основни информации

Изработени до совршенство стаклени завеси и фасади
Што гледате кога ќе излезете и ќе погледнете наоколу?Висококатници!Тие се расфрлани насекаде, и има нешто што го одзема здивот во нив.Нивниот неверојатен изглед е засилен со завесни стаклени ѕидови кои додаваат софистициран допир на нивниот современ изглед.Тоа е она што ние, во Yongyu Glass, се стремиме да го обезбедиме во секое парче од нашите производи.

Други предности

Нашите стаклени фасади и завесни ѕидови доаѓаат во плејада на опции за големини и дебелина.Тие го минимизираат нишањето и го прават вашето живеење или работно искуство поудобно со блокирање на патот за елементите.Плус, тие обезбедуваат извонредна топлинска ефикасност, помагајќи ви да заштедите на оперативните трошоци на зградата.
Нарачајте ги вашите стаклени фасади - Ќе ги испорачаме за кратко време.
Дали е тоа некоја џамбо големина што би сакале да ја добиете?Или ви треба закривен за да одговара на свиокот на вашата посакувана апликација?Она што не прави избор на производител на стаклена фасада е тоа што можеме да го обезбедиме вистинското вклопување за секој проект.Прелистајте го овој избор за повеќе детали за текстурите, формите, видовите облоги итн.
Посетете нè тогаш за да разговараме за деталите за вашиот проект и да добиете понуда.Ве уверуваме дека вашиот систем за стаклена завеса ќе биде таму за неколку недели!

Национален универзитет во Сингапур-(1) Национален универзитет во Сингапур-(2)

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја